top of page

Pleksim Reklam Hizmetleri

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik camdır.

Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır. Piyasada genellikle 1,5-2 - 20mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur. 90 °C sıcaklıkta ya da 90 °C - 115 °C de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir. Tek dezavantajı termodinamik bir yapıda olduğundan yanmaya karşı dayanıklılığı daha azdır. (Döküm) Pleksiglas, istenen her şekle rahatlıkla uygulanma imkânı verir.

Bizler de pleksiglas malzemenin bize vermiş olduğu imkan doğrultusunda sizlerin talepleri doğrultusunda hayallerinize şekil vermeye çalışmaktayız.

  1. sınıf ithal malzeme kullanarak bu malzemeyi ısıtma işleminden geçirerek telefon tutucu, föylük, broşürlük, promosyon hediyeler, pleksi standlar, kalemlikler, pleksi kutular, QR okuyucu menüler, pleksi raf ve platformlar, pleksi şaraplıklar, pleksi kartvizitlikler ve daha fazlasını sizlerin talepleri doğrultusunda sunuyoruz.

  2. Projeye özel pleksi imalatları, projeye özel renk kodları, pleksi üzeri UV baskılar ile yanınızdayız.

  3. Tamamen çözüm odaklı olarak her türlü ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

  4. Talep etmiş olduğunuz ürünler en kısa zamanda işleme alarak sizlerin terminine en uygun sürede çözüme kavuşturmuş oluyoruz.

  5. Organizasyonlarda, fuar alanlarında, etkinliklerde, yıl başı organizasyonlarında Düğün ve nişanlarda, okul mezuniyetlerinde siz değerli müşterilerimizin reklam ürünleri ile alakalı bir çok konuda destek vermekteyiz.

  6. Sizlere bizlerle çalışmaktan mutluluk hissini yaşatmanın garantisini vererek, bizler de sizlere çözüm ortağı olmanın gururunu yaşıyor olacağız.

  7. Tüm pleksi gurubun da ,tüm metal ve ahşap standı gurubunda bizlerden de fiyat istemeyi unutmayınız. talepleriniz doğrultusunda çözüm ortaklarımızla sizlerin taleplerini zamanın da karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum
bottom of page